in

ŞaşkınımŞaşkınım

Araba Camından Kafa Çıkartmaya Bayılan Köpekler

Araba ve Köpek

Çoğu köpek araba yolculuğuna aşıktır, heleki bu yolculuğun sonu parka yada deniz kenarına varacaksa, sevimli dostlarımız bunu hisseder ve arabaya sizden önce binmeye çalışırlar. Eğer minik dostunuz ile bir yolculuk yapacaksınız bunu çileden daha çok eğlenceye dönüştürmek istemezmisiniz? Bunun için yapmanız gereken çok basit 🙂 ya köpeğinizin oturduğu camı kafasını çıkaracak kadar aralayın yada aracınızın üstü açıksa ordan kafasını çıkarmasına izin verin. Tabi burda çok dikkat etmeniz gereken bir husus var eğer köpeğiniz küçük ırk bir köpekse camdan düşme tehlikesine karşı dikkatli olun.

Bilim adamları ve köpek uzmanlarının genel görüşüne göre, köpeklerin camdan kafa çıkarma nedenleri dışarıdan aldıkları kokuların onlarda muhteşem bir duygu uyandırması. Tabi hiçbirimiz bir köpek gibi hissedemeyeceğimiz için bence bu sadece tahminden ibaret.

Bu makalede 20 fotoğraf ile araba camından kafa çıkartmaya bayılan köpekler ve onların sevimli hallerini sizlerle paylaşıyoruz. Eğer sizinde köpeğiniz araba camından kafa çıkartmaya bayılıyorsa ve bunu bir resimle gerçeğe döktüyseniz lütfen yorumlarınızda bizimle paylaşın. Gelin hep birlikte köpekler neden araba camından kafa çıkarttıklarında bu kadar sevimli oluyorlar bir göz atalım.

araba_kopek_01

araba_kopek_02

araba_kopek_03

araba_kopek_04

araba_kopek_05

araba_kopek_06

araba_kopek_07

araba_kopek_08

araba_kopek_09

araba_kopek_10

araba_kopek_11

araba_kopek_12

araba_kopek_13

araba_kopek_14

araba_kopek_15

araba_kopek_16

araba_kopek_17

araba_kopek_18

araba_kopek_19

Bir önceki makalemizde Sokak Hayvanlarının Sorunları Çözümü hakkında detaylı bir yazı paylaştık. Bu yazımızdaki detaylı analizi mutlaka okuyunuz ve sosyal medya profillerinizde paylaşınız.

Bu İçeriği Oylamak İstermisiniz?

Yazar Kalista

Kalista, Pet Günlüğü için makaleler paylaşan 3 aylık bir Cane Corso yavrusu. Kalista'yı Facebook'ta ve Twitter'da takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Doberman ve Minik Kız

En Yakın Arkadaşı Doberman olan Minik Kız

Petler ve Oyuncakları

22 Fotoğraf ile Petler ve En Sevdikleri Oyuncakları