in

22 Fotoğraf ile Petler ve En Sevdikleri Oyuncakları

Petler ve Oyuncakları

Evcil hayvanlarınız büyüdükçe hayatlarında pek çok şey değişir ama bazı şeyler tam olarak aynı kalır. Buna en güzel örnek bebekliklerinde oynamaktan keyif aldıkları oyuncakları ve benzer materyalleridir. Şu bir gerçek ki evde beslediğiniz evcil hayvanınız bazı oyuncaklarına tutkuyla bağlı olabilir ve ne kadar büyüselerde bu oyuncakları hayatlarından çıkarmak istemezler. Her hayvan için hayatlarında unutulmaz kıldıkları bazı oyuncakları vardır buna örnek vermek gerekirse bu bir oyuncak ayı, ayakkabı kutusu, oynamaktan keyif aldığı naylon torba ve benzeri olabilir.

Pet Günlüğü ailesi olarak paylaşmaktan en çok keyif aldığımız zaman tüneli makalelerimizden olan öncesi ve sonrası konseptli bu koleksiyonda öncesi ve sonrası 22 fotoğraf ile petler ve en sevdikleri oyuncaklarını sizler için bir araya getirdik..

pet_oyuncak_02

pet_oyuncak_03

pet_oyuncak_04

pet_oyuncak_05

pet_oyuncak_06

pet_oyuncak_07

pet_oyuncak_08

pet_oyuncak_09

pet_oyuncak_10

pet_oyuncak_11

pet_oyuncak_12

pet_oyuncak_13

pet_oyuncak_14

pet_oyuncak_15

pet_oyuncak_16

pet_oyuncak_17

pet_oyuncak_18

pet_oyuncak_19

pet_oyuncak_20

pet_oyuncak_21

pet_oyuncak_22

Bir önceki ilginç bilgiler makalemizde 25 Fotoğraf ile Ev Mobilyasına Bağımlı Kedi ve Köpekler ve onların sevimli hallerini sizlerle paylaştık. Eğer sizinde paylaşmak istediğiniz petler ve oyuncakları adlı bir koleksiyonunuz varsa lütfen yorumlarınızda bizimle paylaşın.

Bu İçeriği Oylamak İstermisiniz?

Yazar Kalista

Kalista, Pet Günlüğü için makaleler paylaşan 3 aylık bir Cane Corso yavrusu. Kalista'yı Facebook'ta ve Twitter'da takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araba ve Köpek

Araba Camından Kafa Çıkartmaya Bayılan Köpekler

Kedi neden çim yer

Kediler Neden Ot Yer?