in

EğlendimEğlendim ŞaşkınımŞaşkınım

Köpek Burçları Kedi Burçları ve Astroloji

kedi köpek burçlar

Sevgili Dostlar;

kedi astroloji

Hepimizin bir doğum günü olduğu gibi evlerimizde bizimle yaşayan güzel dostlarımızın da doğum günleri var. Bu doğum günlerine bağlı olarak bizlerdeki gibi kişiliklerimizin ve taşıdığımız özelliklerimizin şekillendiği güneş burcu, ay burcu ve yükselenleri var. Hepsinin ayrı ayrı rengi olduğu gibi, ayrı ayrı karakter yapıları var, ayrı ayrı Köpek Burçları Kedi Burçları ve Astroloji var.

Sizlere onları tanıtmaya, anlatmaya çalışacağım. Onları bereberce çok daha iyi tanıyacağız.
Sevgilerimle; Semra Çe.

kedi burçları

ASTROLOJİDE GRUPLAR

Astrolojide 4 grup vardır. Aynı bizler gibi, bizim burçlarımızın ayırımı gibi.

ATEŞ BURÇLARI; Koç, Aslan, Yay
HAVA BURÇLARI; İkizler, Terazi, Kova
TOPRAK BURÇLARI; Boğa, Başak, oğlak
SU BURÇLARI; Yengeç, Akrep, Balık

Köpek Burçları

ATEŞ BURÇLARI

KOÇ: 21 Mart-22 Nisan

KOÇ

Bu tarihler arasında doğan sevgili dostumuz koçtur. Asildir, hırçındır. Şahsına münhasırdır. Kedim Mali gibi 🙂 Karşı cinsine ilgisi yoğundur. Keskin çizgileri vardır. uzun yüzlü olurlar, çok kıskançtırlar (erkek olanlar özellikle)

ASLAN : 23 Temmuz 23 Ağustos

aSLANBu sevgili dostumuz rahatını sever, yemeyi sever. Çok sevimli ama kıskançtır. Çok hareketli ve gözü karadır.

YAY: 23 Kasım-21 Aralık

KEDİ KÖPEK YAY BURCU

İncelemeye bayılır. Etrafı gözlemeyi sever. Uzaklaşır, doğaya karışır. Kendini acayip eğlendirir bu sevgili dostum. Maceracı ve çok tatlıdır. Özellikle erkek olanları sürekli sevilmek ister.

BU GRUBUN ORTAK ÖZELLİKLERİ VARDIR

HAVA BURÇLARI

İKİZLER: 21 Mayıs-20 Haziran

kedi ikizler burcu

Akllı enerjik meraklıdırlar. Kendi halinde kendini çok mutlu eden gruptur. Küçükken yerinde duramayan dağda tepede ağaçta gezen mereklı, büyüdükçe sakinleşir. Ama hep meraklıdır.

TERAZİ: 24 Eylül-23 Ekim

köpek terazi burcu

Siz Onunla konuşurken gizlerinizin içine bakar, anlar sizi, sevgi doludur, gösterir sevgisini. yaşadığı ortama hemen uyum sağlar. Savaşmaz, sevmez, sakindir. Şiddet eğilimi yoktur onlarda. Sevimli dostlarımız sakinliği sever.

KOVA: 21 Ocak-18 Şubat

kova kedisi

Zaman ve mekanın önemsenmediği, ileri boyutta yaşayabilen tek burçtur. Neşe, sevgi doludur, çok güzel huyludur. Şaşırmayı sever, sadıktır. Kızım zeyna gibi 🙂

Semra Ç2

TOPRAK BURÇLARI

BOĞA: 21 Nisan-23 Mayıs

Boğa kedisi

Bu sevimliler güvende olmayı çok seven, güven içgüdüsü ile yakın yaşayan gruptur. Sevgi dolu ama kıskanç ve zaman zaman anlaşılması zor olan sevimlilerdir.

BAŞAK: 24 Ağustos – 23 Eylül

Başak burcu köpek

Son derece enerjik baskıcı kıskanç bir gruptur. Sahibini paylaşamaz kimseyle. Gözleri çok güzel bakar. Sert tutumları sadece gerektiği zaman devreye girer.

OĞLAK: 22 Aralık-23 Ocak

oğlak kedisi

Öncelik sırası hep onun olmalı. İnatçı, sinsi, ısrarcı. kendi istediklerini yaptırma konusunda baskıcı, kavgacı. Boğazına düşkün. tüyler gür ve sağlıklı, dişler güzel belirgin sağlıklı.

SU BURÇLARI

YENGEÇ: 21 Haziran-22 Temmuz

yengeç kedisi

Çok duygusaldır. Dişiler iyi annedir. Tıpkı yengeç gibi kıskaçlarını sürekli kullanırlar sert kabukludurlar zor güvenen bir gruptur. Hassaskırılgandırlar. Size kırıldığı zaman uzaklaşır.

AKREP : 24 EKİM-22 KASIM

akrep kedisi

Bir yere ait olmaktan çook hoşlanırlar. sahiplenicidirler. Zaman zaman yanlız kalmayı çok severler aynı bizler gibi (Yok aslında birbirimizden farkımız :)) Eğer evinizde birden fazla kediniz varsa (Benim gibi) ve içlerinden biri akrep isie problem var, çünkü o kendine özel ilgi bekler, özel sevgi bekler, o kendini çook önem ser canım yaa.. Çok tatlıdırlar. Ve sizin ona anlattuklarınızı çok iyi dinlerler.

BALIK: 19 Şubat-23 Mart

Balık Burcu kedi

sakin görünen ama içi fırtınalarla dolu. Her an ne yapacağı belli olmayan zaman zaman sizi çıldırtmayı çok iyi beceren bu sevimli dostlarımız hayırdan çoğu zaman anlamaz. Sesiniz yükselebilir. Etrafıyla fazla ilglidir. Meraklıdır. İzlemeyi çok sever, sakin ama ne yapacağı kestiremez bazen. Koç kedisinin aksine balık daha dikkatsiz ve sadakatsiz, yapmacıktır. Çingene seveni sever söznünün doğruluğunu bu sevimli dostumuzda çok rahat görebiliriz.

kedi köpek burçlar

Köpek Burçları Kedi Burçları ve Astroloji ile ilgili illgi çekici yazılarımızı takip etmeye devam edin. Onlara daha çok yaklaşacak ve onları daha iyi tanıyacağız. Doç.Dr.Ebru YALÇIN’ın köpeklerin psikolojisi bozulur mu? isimli yazısını da okumayı unutmayın.

Bu İçeriği Oylamak İstermisiniz?

Yazar Semra Çe

Astroloji 15 yıldır ki, fazlası var dolu dolu hayatımda. Hayatıma gelen insanların; çalışacağım kişilerin burçları önemli benim için.
İnsanlar ortak özellikleri mutlak taşıyorlar. Aslan/Kova/Başak kadını olarak.. Sezgi Sanat Gizem yogunlukta yaşıyorum.
Bunca yıldır insanlarla ilgileniyorum, ama ben 5 yaşından beri bu sevimli dostlarımla yaşıyorum yaşamım da yoğun varlar.. Bir Başak, iki Koç ve bir Kova çokk güzel onlar ayrı ayrı karakterler. Onları çok seviyorum. Bu güzellikleri sizlerlede paylaşacagım.

2 Toplam Yorum

Leave a Reply

  Bir geri bildirim

  1. Pingback:

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  enjeksiyon sonrası şişkinlik

  Kedi ve Köpeklerde Aşı Sonrası Şişkinlik

  kedi burçları köpek burçları

  2016 Ocak Ayı Kedi ve Köpek Burçları