in

En Yakın Arkadaşı Doberman olan Minik Kız

Doberman ve Minik Kız

Bugün sizlerle tanıştırmak istediğim iki sevimli dostumuz var, Cute and Beast isimli internet sitesinin sevimli sakinleri sevimli kız Siena ve onun sevgili doberman Buddha. Instagram profillerinde 170.000 takipçisi bulunan bu sevimli dostlarımız gün içerisinde yaptıkları aktivitelerle ve muhteşem dostlukları ile bizleri özendirmiyor değiller. Henüz 10 yaşında olan Siena, sevgili dostu Buddha ile bütün günü birlikte geçiriyor hatta neredeyse bütün aktivitelerini birlikte yapıyorlar. Bu aktivitelere örnek vermek gerekirse; birlikte uyuyorlar, birlikte duş alıyorlar Siena hatta Buddha’nın tırnaklarına oje bile sürüyor 🙂

Dünya’da tehlikeli köpek ırkları arasında yer alan doberman ırkı köpeklerin istenildiğin de ne kadar uysal bir aile köpeğine dönüştürülebildiğinin muhteşem bir örneği Buddha. Instagram profillerinden derlediğimiz minik bir koleksiyonu aşağıda sizlerle paylaştık, umarım bizlerde çocuklarımıza bu denli yoğun bir havyan sevgisi aşılayabiliriz ve onların gerçek birer hayvan dostu olmalarına yardımcı olabiliriz. Gelin hep birlikte Buddha ve Siena’nın sevimli hallerine bir göz atalım.

doberman_kiz_01

doberman_kiz_02

doberman_kiz_03

doberman_kiz_04

doberman_kiz_05

doberman_kiz_06

doberman_kiz_07

doberman_kiz_08

doberman_kiz_09

doberman_kiz_10

doberman_kiz_11

doberman_kiz_12

doberman_kiz_13

doberman_kiz_14

doberman_kiz_15

doberman_kiz_16

doberman_kiz_17

Bir önceki makalemizde Hayvanları Koruma Kanunu İyi Biliniyor mu? adlı makalemizi sizlerle paylaştık. Daha fazla ilginç makale için blogumuzu sosyal medya profillerinizde paylaşabilir ve Pet Günlüğü ailesine destek olabilirsiniz.

Bu İçeriği Oylamak İstermisiniz?

Yazar Kalista

Kalista, Pet Günlüğü için makaleler paylaşan 3 aylık bir Cane Corso yavrusu. Kalista'yı Facebook'ta ve Twitter'da takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sokak hayvanları

Hayvanları Koruma Kanunu İyi Biliniyor mu?

Araba ve Köpek

Araba Camından Kafa Çıkartmaya Bayılan Köpekler