in

Küçük Bebeklerin Bakımını Üstlenen 20 Dev Köpekler

Dev Köpekler

Yapılan bir araştırmaya göre Amerika’da yaşayan insanların %63 i evcil hayvan beslemekte. Buda demek oluyor ki 83.8 milyon insanın evinde kedi yada köpeği var. Rakam bu kadar büyük olunca evlerinde köpek yada kedi besleyen insanların çocukları veya bebekleride bu hayvanlar ile birlikte büyümekte ve çok iyi bir dostluk kurmakta. Yapılan bir diğer araştırmaya göre hayvanlar ile birlikte büyüyen çocuklarda hem fizyolojik hemde psikolojik problemler %40 oranında azalmakta. Bu etkiden faydalanmak isteyen aileler bebeklerinin gelişimlerinde genellikle evlerinde hayvan beslemekte.

Tabiki bu durumda biz herzaman dediğimiz gibi barınaklardan alınan yavru köpekler pet shoplardan alınan köpeklerden çok daha fazla fayda sağlamakta, hem köpeğin hayatını kurtarmak hemde çocuğunuza bir arkadaş edindirmek istiyorsanız mutlaka köpek yada kedinizi barınaklardan alınız. Tabi evcil hayvanlarınızdan bulaşabilecek herhangi bir hastalığın önüne geçebilmek için herzaman köpeklerinizi veya kedilerinizi veteriner hekimlerinizin kontrolünde tutmaya özen gösterin. Gelin hep birlikte 20 fotoğraf ile bebek bakıcılığı yapan dev köpekler ve sevimli hallerine bir göz atalım.

dev-kopek_01

dev-kopek_02

dev-kopek_03

dev-kopek_04

dev-kopek_05

dev-kopek_06

dev-kopek_07

dev-kopek_08

dev-kopek_09

dev-kopek_10

dev-kopek_11

dev-kopek_12

dev-kopek_13

dev-kopek_14

dev-kopek_15

dev-kopek_16

dev-kopek_17

dev-kopek_18

dev-kopek_19

dev-kopek_20

Bir önceki makalemizde Kedi Dövmesi Arayanlar İçin 25 Muhteşem Örnek paylaşmıştık. Lütfen yazılarımızı sosyal medya profillerinizde paylaşarak bize destek olun.

Bu İçeriği Oylamak İstermisiniz?

Yazar Kalista

Kalista, Pet Günlüğü için makaleler paylaşan 3 aylık bir Cane Corso yavrusu. Kalista'yı Facebook'ta ve Twitter'da takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kedi Dövmesi

Kedi Dövmesi Arayanlar İçin 25 Muhteşem Örnek

Amerikan Bulldog Özellikleri

Amerikan Bulldog Irk Analizi ve Özellikleri