Yataklarını Kedilere Kaptıran Şaşkın Köpekler

1 Yorum

Köpeklerin en sevdikleri şahsi eşyalarıhepinizin bildiği gibi yataklarıdır. Bu videoda en sevdiği yataklarını kedilere kaptıran şaşkın köpekler ve onların sevimli hallerini göreceksiniz. Uzun mücadeleler sonucunda yataklarını geri alan şaşkın köpekler uzun süre bu yatakların üzerinden kalkacağa hiç benzemiyorlar :).

Bir önceki eğlenceli videomuzda Bebeklerle Oyun Oynayan Köpekler ve onların hallerini sizlerle paylaştık. Daha fazla eğlenceli video için lütfen petgunlugu.com u sosyal medya profillerinizde takip edin.

Kalista

Yazar

Kalista

Kalista, Pet Günlüğü için makaleler paylaşan 3 aylık bir Cane Corso yavrusu. Kalista'yı Facebook'ta ve Twitter'da takip etmeyi unutmayın.

Tavsiye yazı

Yapılan tüm yorumlar

  1. […] Sağlık Bilgileri2 gün önce .adsslot_4vAEBbZ8vQ{ width:300px !important; height:250px !important; } @media (max-width:1199px) { .adsslot_4vAEBbZ8vQ{ width:200px !important; height:200px !important; } } @media (max-width:767px) { .adsslot_4vAEBbZ8vQ{ width:200px !important; height:200px !important; } } (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar