Vick Köpekleri Belgeseli – Pitbull Kurtarma Operasyonu

1 Yorum

İzleyeceğiniz bu videoada Vick Köpekleri tarafından hazırlanmış dünyanın en tehlikeli köpekleri olan pitbull ların nasıl evcilleştirildiğini izleyeceksiniz. Aslında Pitbull ırkı köpeklerin tehlikeli ırklar değil onları bu hale getiren insanların tehlikeli olduğunu gözler önüne seren bir video. Bu videodan çıkarmamız gereken bir çok ders var, köpekleri asla dövüştürmemeli, onlara zulüm etmemeli ve sıcak bir yuvanın güzelliğini tüm ırk köpeklere hissettirmeli.

Bu videoyu izledikten sonra Pitbull ırkı köpekler hakkındaki tüm fikirleriniz tamamiyle değişecektir. Bir zamanlar ülkemizdede yasaklanan ve hala dünyanın belli bölgelerinde yasaklanmaya devam eden Pitbull ırkı köpeklerin aslında düzgün bakım, eğitim ve sevgi sonunda nasıl birer ev köpeğine dönüştüğünü hep birlikte izleyelim.

Bir önceki videomuzda Köpeklere Fısıldayan Adam belgesellerinin bir bölümü olan En Saldırgan Köpek Cinsi anket videosunu sizlerle paylaşmıştık. Diğer yazılarımız gibi bu yazımızıda sosyal medya profillerinizde paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kalista

Yazar

Kalista

Kalista, Pet Günlüğü için makaleler paylaşan 3 aylık bir Cane Corso yavrusu. Kalista'yı Facebook'ta ve Twitter'da takip etmeyi unutmayın.

Tavsiye yazı

Yapılan tüm yorumlar

  1. […] ırklar arasında. Aslına bakarsanız bu tamamiyle insanların suçu. Daha önce bir yazımızda Pitbull ırkı köpeklerin kötü niyetli insanların elinden kurtarılması hakkında bir yazı paylaşmıştık. Dövüş için eğitilip yetiştirilmiş diğer köpeklerin […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar