Hayvanlar için Herşey Hizmetinizde

Henüz yorum yok

Hayvanlar için Herşey’de Herşey Hayvanlar İçin

Tüm hayvanların ihtiyaçlarına aynı anda ulaşabileceğiniz bir internet sitesi hizmete başladı. www.hayvanlaricinhersey.com ‘un en güzel özelliği bir çiftlik sahibi iseniz, tavuğunuz için ayrı, kediniz ve köpeğiniz için ayrı atınız veya sığırınız için ayrı siteleri gezmek zorunda kalmayacaksınız. Hayvanlar için tüm hayvanlara odaklı bir alışveriş sitesi.

hayvanlar için herşey

Hayvan sahipleri ile bire bir temas

Vet.Hek.EnderER yönetimindeki site üzerinden veya WhatsApp ortamından hayvanlarınız için en doğru ürüne ulaşma şansı yakalıyorsunuz. Samimi bir dil ile Vet.Hek.EnderER’in uzmanlık alanı içinde olmayan bir sorununuz var ise Türkiye hatta gerekirse dünyadaki bu konu üzerine uzman kişilerden cevabı alınarak sizin ve hayvanlarınızın doğru ürüne ulaşmasını sağlıyoruz. İnternet üzerinde ilk defa yapılacak WhatsApp ÖZEL çalışması ile hayvan sahipleri ile bire bir temas sağlamaya çalışıyorlar.

kedi için köpek için at için

Bilinçli Hayvan Sahipleri Oluşturmak

Muhtemelen Ender bey şu an günde yanıtladığı 30 sorunun artışı ile ekip arkadaşlarından yardım almak zorunda ve www.hayvanlaricinhersey.com ‘u daha fazla personel ile desteklemek zorunda kalacak. Doğru hizmet için sorunuzun yanıtının kısa zamanda dönüşü şart. 10 Yıllık klinik tecrübesinin verdiği etik altyapı ile hayvan sahiplerinin sorularını klinik ihtiyacı gerekliliğine göre yanıtlıyor. Türkiye’nin her yerinde bulunan meslektaşlarına gerek duyulduğunda klinik yönlendirmeler yapılıyor. Amaç bilinçli hayvan sahipleri oluşturmak.

Bilinçli hayvan sahipleri ve bilinçli nesiller yetiştirmek üzere bir çok projede görev alan Vet.Hek.EnderER Blog sayfası ve internet sitesi üzerinden hayvan sevgisi ile ilgili kitaplar ve Sevimli Patiler isimli oyunu hazırladığı proje ile çocuklara, ailelere ve okullara ulaştıracak. Bir çok çocuk bu kitap ve oyunlara ücretsiz sahip olma imkanı bulacak. Bu şekilde çocuklar küçük yaşta hayvan sevgisi ve hayvanlar ile ilgili bilgilere, altyapıya ulaşma şansı yakalayacak.

hayvanlar için nuhun gemisi

Nuh’un Gemisi

Tüm hayvanlara hizmet verdiği için adeta 21. yüzyılın Nuh’un gemisi olarak adlandırılıyor. Özellikle sosyal medya kanallarında ilginç ürünleri inceleyerek zaman geçirmek dahi ilgi çekici. Bir insanın tüm ihtiyaçlarına ulaşabildiğiniz siteler mevcutken hayvanların da tüm ihtiyaçlarına ulaşılabileceği bir internet sitesinin olması çok güzel.
Petgunlugu.com olarak hayvanlaricinhersey.com sitesini destekliyoruz. Onlara ulaşan sorulara yönelik blog yazıları bizlere ulaştırdığınız sorulardan oluşan blog yazıları ile harmanlanacak. Ayrıca altyapı hazırlıkları başlayan at, sığır, koyun, keçi, güvercin ve bir çok çiftlik hayvanın için pratik bilgilere ulaşabileceğiniz blog sayfası kardeş sayfa olarak www.ciftlikgunlugu.com ile yakında hizmetinizde olacak. Hayvanlar için, bilinçli hayvan sahipleri için çaba harcayan herkese teşekkürler.

Vet.Hek.Ender Er

Yazar

Vet.Hek.Ender Er

Pet Günlüğü yöneticisi, Tecrübesine güvenebileceğiniz kedi-köpek Klinisyeni, Sosyal, aktif, pozitif, çözüm üretici, girişimci, yenilikçi, teknolojik. Vet.Hek. Ender ER'i Facebook'ta takip etmeyi unutmayın - Facebook

Tavsiye yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar