Dünyanın en tatlı Border Collie Videoları

2 Yorum

Tüm dünya genelinde en zeki köpek ırkı Border Collie olarak kabul edilmekte., bugün sizler için dünyanın en sevimli Collie ırkı köpeklerinin şaşkın hallerinin sergilendiği güzel bir karma video hazırladık. İlerleyen günlerde Border Collie ırkı köpeklerin ırk analizlerini Pet Analizleri kategorisi altında bulabileceksiniz. Hemde bu sayede Border Collie Videoları, ve tüm ırk bilgilerine bir yazı altından da ulaşabileceksiniz. Bu yazımızda dünyanın en çok tıklanan ve beğenilen Border Collie videoları ve Collie ırkı köpeklerin videolarına ulaşabilirsiniz.

Bir Wikipedia makalesinde Border Collie şu şekilde tarif edilmekte;

Border collie, İngiltere-İskoçya sınırında yaklaşık 300 yıldır koyun çobanı köpeği olarak kullanılan sıradışı bir köpek ırkı. En zeki ırklardan biri kabul edilen border collie yetenek yarışmalarında da çok başarılıdır.

Bir önceki eğlenceli videomuzda Yataklarını kedilere kaptıran köpekleri göstermiştik. Bu yazımızda paylaştığımız sevimli Border Collie videoları ve diğer videolarımızda sosyal medya profillerinizda paylaşmayı unutmayın.

Kalista

Yazar

Kalista

Kalista, Pet Günlüğü için makaleler paylaşan 3 aylık bir Cane Corso yavrusu. Kalista'yı Facebook'ta ve Twitter'da takip etmeyi unutmayın.

Tavsiye yazı

Yapılan tüm yorumlar

  1. Ayşegül diyorki:

    İnanılmaz güzel bir köpek bu Collie ya, siz satıyormusunuz? Yada Border collie satın alabileceğim bir yer biliyormusunuz? lütfen bana yardımcı olurmusunuz sahiplenmede olur ama yaşı büyük olmaması lazım evde çocuk var.

    Teşekkür ederim.

  2. […] Dünyanın en tatlı Border Collie VideolarıYataklarını Kedilere Kaptıran Şaşkın KöpeklerBebeklerle Oyun Oynayan Sevimli Köpekler […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar